LegacyCollector

Home | Legacy Firefox Extensions | Content Policy | Contact

Sesli Sözlük Dictionary

Author(s):Sesli Sözlük – Her Dilde Sözlük için tarayıcı eklentisi.

1999 yılından beri sizlere hizmet veren Sesli Sözlük, Türkiye'de ve dünyada sözlük kategorisinde liderliğini korumaya devam ediyor ve şimdi Firefox eklentisi ile sizlerle.

Sesli Sözlük, 20 farklı dilde 20 milyon kelimenin çevirisini kelimelerin aksanlarıyla birlikte en hızlı şekilde kullanıcılara ulaştırıyor. Ayrıca kelimelerin öğrenimini kolaylaştıran oyunlarla da öğrenmeyi eğlenceli hale getirip her türlü platformdan Sesli Sözlük'e ulaşabilme imkanı sunuyor.

Sesli Sözlük Firefox eklentisi kullanıcılar tarafından yabancı dil öğrenme ve kelimelerin aksanlarının da dinlenebilme imkanıyla tanınmıştır.

Sesli Sözlük'ün öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise aratılan kelimelere ait görsellerin görüntülenmesi ve videoların izlenebilmesidir. Firefox eklentisindeki bu özellik sayesinde kullanıcının aradığı kelime, hafızasında daha iyi bir yer edinir ve kelimeyi unutmamasına yardımcı olur.

Sesli Sözlük Firefox eklentisi bu anlamda hem yabancı dilinizi geliştirmede büyük katkı sağlayacak hem de İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Rusça, Arapça iletişim kurmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Sesli Sözlük, dil becerinizi ve yabancı dil seviyenizi geliştirmek için vazgeçilmez uygulamanız haline gelecek.

Sesli Sözlük İngilizce Türkçe çevirileri yanında gün geçtikçe kendini diğer dillerde de geliştirip sadece Türkçe İngilizce sözlük olmaktan çıkıp bütün dillerde çeviri yapmaya başlamıştır. Almanca Türkçe çeviri, Türkçe Almanca çeviri, Türkçe Fransızca çeviri, Fransızca Türkçe çeviri Sesli Sözlük'ün içerisinde bulabileceğiniz dillerden sadece bir kaçıdır. 20 farklı dilde 20 milyon kelimeyi barındırmakta olan sitemiz, kendini bütün dillerin sözlüğü olarak tanımlamaktadır.

Sesli Sözlük olarak profesyonel çeviri, metin düzenleme, redaksiyon, deşifre, yeniden yazma gibi konularda da profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. En iyi online sözlük olma yolunda emin adımlarla ilerleyip size her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Hakkımızda daha çok bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
http://www.seslisozluk.net

Download files:

sesli-szlk-dictionary-1.4.1.xpi
sesli-szlk-dictionary-1.5.xpi
sesli-szlk-dictionary-1.6.xpi
This page is part of the LegacyCollector website.
Disclaimer: All material on this site is property of their respective owners and available under
open licenses to the best of our knowledge. If you are an author and would like anything removed,
then please write an e-mail to legacy [at] collector dot org.